پاورپوینت توصیه هایی در مورد کودکان بهانه جو

پاورپوینت توصیه هایی در مورد کودکان بهانه جو

پاورپوینت توصیه هایی در مورد کودکان بهانه جو در 29 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 29
حجم 266 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی روانشناسی

توضیحات کامل

پاورپوینت توصیه هایی در مورد کودکان بهانه جو در 29 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

 

فهرست مطالب

مقدمه

5 توصیه برای کنار آمدن با بهانه‌جویی‌های کودکان

8  توصیه برای مواقعی که بهانه‌جویی فرزند شما به پرخاشگری می‌انجامد

دعـــــــــــواي ميــــــان فــــــــــرزندان

بازيگــــــــوشـــــــــي

حاضــــــــــر جوابــــــــي

اقــــــــــدامات پيشگيـــــــــــرانه

 

قسمتی از متن

كودك با شروع دو سالگي ، خود مختاري خويش را به حيطه آزمايش مي گذارد كه يكي از راه هاي انجام اين كار حاضر جوابي به بزرگسالان است. كودك خردسال با گفتن ” نمي خواهم” يا ” نه” مي خواهد نشان دهد كه از دستورهاي شما خسته شده است و استقلال بيشتري مي خواهد. چگونه با اين موضوع  كنار مي آييد ؟ اين موضوع پيچيده ايست.

زيرا اولاً مي خواهيد كه كودكتان اولين قدم هاي خود را به طرف خود مختاري بردارد ، ثانياً نمي خواهيد كه گستاخي او را تأييد كنيد، بنابراين با حالتي جدي به او بگوييد : ” نبايد اين طوري جواب بدهي، اگر با حرف

من موافق نيستي اشكالي ندارد ولي بايد مؤدبانه جواب بدهي .”

برايش از جملات معترضانه مناسب مثالهايي بزنيد. جملاتي مثل : ” نظر من فرق دارد ” يا ” مخالفم ” و غيــــره . به اين طريق برايش روشن سازيد كه اگر دفعه بعد اينگونه صحبت كند ارزش خود را نزد اجراي اين روش تربيتي را ادامه دهيد. اجازه ندهيد كه گستاخي او ادامه يابد تا اينكه روزي مجبور شويد عكس العمل شديدي از خود نشان دهيد.شما از دست خواهد داد.

 

توضیحات

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ” توصیه هایی در مورد کودکان بهانه جو”  می باشد که در حجم 29  اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود