پاورپوینت بررسی روان شناسی عمومی

پاورپوینت بررسی روان شناسی عمومی

پاورپوینت بررسی روان شناسی عمومی در 30 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 30
حجم 4380 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی پاورپوینت

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی روان شناسی عمومی در 30 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت  pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

فهرست مطالب

تعریف و تاریخچه روان شناسی

روان شناسی عمومی چیست ؟

شاخه های علم روان شناسی

اهمیت روان شناسی عمومی

دوره های آموزشی روان شناسی عمومی

اهداف دوره های آموزشی روان شناسی عمومی

مزایای دوره های آموزشی روان شناسی عمومی

فرصت های شغلی روان شناسی عمومی

 

بخشی از متن

تعریف و تاریخچه روان شناسی

علم روانشناسی   ( psychology science  ) پیشینه ای دراز اما تاریخچه ای کوتاه دارد بدین معنا که اگرچه یافته های روانشناسی با روش علمی، قدمتی بیش از 130 سال ندارد،اما  مباحث مورد نظر این علم از دیر باز مورد توجه انسان بوده است .

تاریخچه  علم  روانشناسی به یونان باستان باز می‌گردد. تا سال 1879 میلادی دانش روانشناسی جزیی از  علم فلسفه به شمار می امد  تا زمانی که در آلمان و آمریکا به عنوان یک علم مستقل مورد مطالعه قرار گرفت. روانشناسی با علومی مانند فلسفه، جامعه‌شناسی، فیزیولوژی، عصب شناسی  و به طور کلی دانش‌هایی که مربوط به علوم انسانی هستند ارتباط تنگاتنگ دارد  .

اصطلاح روان‌شناسی یا سایکولوژی ، مانند  بسیاری از اطلاعات مربوط به حوزه روان‌شناختی ریشه‌ای یونانی دارد و از دو کلمه ”  psyche” به معنی روح و ذهن و “logos”   به معنی مطالعه یا شناخت تشکیل شده است که معنی تحت‌اللفظی آن، مطالعه نفس و شناخت نفس می‌باشد. این واژه اولین با توسط  فیلیپ ملانشتون  ( Philip Melanchthon) در سال‌ 1497  معرفی شد .

و …


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود