پاورپوینت انجمن معتادان گمنام

پاورپوینت انجمن معتادان گمنام

پاورپوینت انجمن معتادان گمنام در 44 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 44
حجم 4526 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx
دسته بندی پاورپوینت

توضیحات کامل

پاورپوینت انجمن معتادان گمنام در 44 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت  pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

فهرست مطالب

مقدمه

NA  چیست

NA  در ایران

ثبت NA

ابعاد امنیت جلسات

گزارش

قدمها، سنتها و مفاهیم دوازده گانه معتادان گمنام

نتیجه گیری

 

بخشی از متن

مقدمه

در ادامه به بحث در مورد NA انجمن معتادان گمنام، گروهی متشکل از افرادی که از بیماری خود خسته شده و می خواهند با کمک به یگدیگر و بقیه افراد بیمار مانند خود از این گرداب خانمان سوز نجات یابند. امید است که با توکل به حق بتوانیم رزومه ی مختصری از تاریخچه، سابقه، چگونگی تشکیل و… از این گروه را به رشته تحریر درآوریم.

 NA چیست:

 Na نام انجمنی است برگرفته از همت دو برادر که به ثبت رسیده و متعلق به هیچ شخص خاص، کمیته و یا هیأت خاصی نیست و بر طبق قرارداد بدیعه از طرف کل انجمن، به خدمات جهانی سپرده شده تا از آن محافظت نموده و تنها ناشر منحصر به فرد نشریات Na هم باشد.

این انجمن که کمک به بازگشت افراد معتاد به صحنه زندگی و تولدی دوباره دارد مسلم است که جلسات آن بایستی در کمال صحت، سلامت و امنیت برگزار گردد، بنابه تجربه انجمن معتادان گمنام در یک برداشت کلی امنیت یعنی شرایطی که در آن اعضاء بتوانند بدون هیچ دغدغه و نگرانی در یک فضای امن شرکت کرده و با رعایت اصل گمنامی از تجربیات دوستان دیگری که مصرف مواد مخدر مشکل اصلی زندگیشان بوده استفاده کنند. در یک چنین محیطی است که اعضاء قدیمی تر می توانند تجربه های خود را در مورد چگونگی کارکرد قدما، راهنمائی گرفتن، ارتباط با خدای مهربان، وسوسه و پیام امید و وعده ی آزادی را با دیگران به مشارکت سازمان بگذارند. طبیعی است هر عاملی که جشن فضایی را مورد تهدید قرا دهد می تواند عاملی برای از بین برده شدن امنیت جلسات نامیده شود.

و …


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود