پاورپوینت آشنايی با استانداردهای سری 9000

پاورپوینت آشنايی با استانداردهای سری 9000

پاورپوینت آشنايی با استانداردهای سری 9000 در 53 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 53
حجم 661 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی مدیریت

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنايی با استانداردهای سری 9000 در 53 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

 

فهرست مطالب

مفهوم استاندارد و انواع آن

مزاياي به كارگيري استانداردهاي بين المللي از نگاههاي مختلف

تاريخچه استاندارد سازي در سطح بين المللي

معرفي سازمان ISO

تاريخچه تدوين استانداردهاي سري 9000

معرفي كميته فني 176

تعريف كيفيت،سيستم،سيستم مديريت،سيستم مديريت كيفيت

معرفي استانداردهاي سري9000(مجموعه استانداردها)

مباني سيستمهاي مديريت كيفيت

مزاياي استقرار سيستمهاي مديريت كيفيت

مراحل پياده سازي استانداردISO9001:2000

فرايند اعطاي گواهينامه ISO9001:2000

 

قسمتی از متن

معرفي استاندارد ISO9001:2000:

اين استاندارد الزامات يك سيستم مديريت كيفيت را نشان مي دهد.

الزامات سيستم مديريت كيفيت كه در اين استاندارد تعيين شده است، مكمل الزامات و يا خواسته هاي مشخص شده  براي محصول هستند.بنابراين ،اين استاندارد بين الزامات سيستم مديريت كيفيت و الزامات ويا خواسته هاي مربوط به محصولات تمايز قايل است.

كليه الزامات اين استاندارد عمومي بوده و در تمام سازمانها از هر بخش صنعتي و يا اقتصادي و يا خدماتي بدون توجه به نوع، اندازه يا پيچيدگي و درجه محصول عرضه شده كاربرد دارد.

الزامات و يا خواسته هاي مربوط به محصولات مي توانند توسط مشتريان و يا توسط خود سازمان و يا پيش بيني خواسته هاي مشتري و يا به موجب مقررات و استانداردهاي اجباري تعيين گردند.

اين استاندارد ساختار غير تجويزي دارد و به سوالات ”چه چيزي(What)“و“چرا(Why)“ پاسخ مي دهد و نه به سوال چگونه(How). بنابراين در استاندارد قصد برآن نيست كه يكساني در ساختار سيستمهاي مديريت كيفيت يا يكساني در مستندات بوجود آيد. چراكه طراحي و بكارگيري سيستم مديريت كيفيت در يك سازمان تحت تأثير نيازهاي در حال تغيير، اهداف ويژه آن، محصولات ارائه شده ، فرايندهاي بكارگرفته شده ، اندازه و ساختار سازمان قرار مي گيرد.

اين استاندارد مي تواند توسط طرفهاي درون سازماني و برون سازماني از جمله سازمانهاي گواهي دهنده و يا مشتري بر حسب موارد مشخص شده در قرارداد في مابين ، جهت ارزيابي توانايي سازمان در برآورده كردن خواسته هاي مشتري، الزامات مربوط به قوانين و مقررات و الزامات خود سازمان مورد استفاده قرار گيرد.

 

توضیحات

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع ” آشنايی با استانداردهای سري 9000 ” می باشد که در حجم 53 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود