تحلیل و بررسی روان سالم

تحلیل و بررسی روان سالم

تحلیل و بررسی روان سالم در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات 35
حجم 42 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx
دسته بندی روانشناسی

توضیحات کامل

تحلیل و بررسی روان سالم در 35 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

 

فهرست مطالب

چكيده

مقدمه

اعتماد به نفس براي يک عمر

ده کليد براي تقويت روحيه

شادي، بهترين داروي جسم و روان

بخنديد تا شاداب بمانيد

چگونه فردي دوست داشتني شويم

چگونه يكديگررا بهتر بفهميم؟

ده روش كار آمد جهت كاهش فشار رواني ( استرس )

با افسردگي چه كنيم

منابع

 

قسمتی از متن

چكيده
رابطه جسم و روان (جسم و رفتار) آن چنان نزدیک است که روان را « مجموعه تجربه انسانی که تابع یک نظام عصبی است. » تعریف کرده‌اند. در اين تحقيق سعي شده است مشكلات اساسي و تقريباً گسترده تر روحي و رواني بررسي شود و راه كارهاي كليدي در رابطه با آنها به صورت خلاصه و نكته نكته بيان گردد. مسائلي از قبيل اعتماد به نفس، استرس، افسردگي  و… بررسي مي شود. 
مقدمه
می‌توان گفت هیچ موضوع روانی وجود ندارد که نتوان آن را از دیدگاه فیزیولوژیک بررسی کرد. از طرف دیگر ، مرز مشخصی بین فیزیولوژی (جسم) و روان شناسی (روان) وجود ندارد. برای مثال ، وقتی بینایی را مطالعه می‌کنیم، در قلمرو « فیزیولوژی » هستیم، حال آنکه مطالعه « ادراک بینایی » جزء روان شناسی است، ولی به درستی نمی‌دانیم مطالعه « حس بینایی » در کجا خاتمه پیدا می‌کند و مطالعه ادراک بینایی از کجا آغاز می‌شود.
اعتماد به نفس براي يک عمر
1- اولين گام در موفقيت «خودشناسي» است. ابتدا سعي كنيد شناخت درستي از خود و ويژگي هاي اخلاقي و شخصيتي خود كسب كنيد و با توجه به اين كه هيچ كس كامل نيست، اگر ايرادي يا مشكلي داريد كه خود به تنهايي قادر به يافتن راه حل مناسبي براي مقابله با آن نيستيد و شخص قابل صلاحيتي براي مشورت نداريد، از مشاوران و متخصصين كمك بخواهيد…


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود